Paulina Korpus Małogoszcz

Okres ciąży jak i noworodkowy jest wyjątkowym okresem. Przygotowujemy się na przyjście naszego maleństwa, które po narodzinach skrada całe nasze serducho :) Warto ten czas upamiętnić, ponieważ nic się nie powtórzy a po latach zostaną nam tylko wspomnienia, które mogą być również złapane w pięknych ujęciach. Każdy zasługuje na taką pamiątkę, dlatego moja oferta zwiera 3 pakiety- na każdą kieszeń :) Posiadam studio fotografii dziecięcej jak również wykonuję zdjęcia w Waszych domach, które maluszek dobrze zna. Popieram oraz stosuję zasady Bezpiecznego noworodka na sesji- wszystkie rekwizyty są dostosowane do maluchów, ubranka, kompleciki, kocyki są prane w proszkach dziecięcych, studio jest odpowiednio nagrzane, do tej pory nie miałam też potrzeby używania lamp błyskowych przy sesjach, więcej o mnie można poczytać na mojej stronie www.littlephoto.pl zapraszam :)

Paulina Korpus
Little Photo Paulina Korpus

Świętokrzyskie, Małogoszcz

0

REKLAMA

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: