Marlena Wójcik Starachowice

Witam, zajmuję się fotografią noworodkową i dziecięcą. Moja przygoda z fotografią zaczęła się już na studiach, a nabrała konkretnych kształtów po narodzinach mojej córeczki ,wtedy wiedziałam, że to moja droga. Posiadam wykształcenie z zakresu sztuki jaki i pedagogiki wczesnoszkolnej, ciągle się dokształcam żeby jeszcze bardziej zadowalać swoich klientów. Uwielbiam prace z dziećmi, wiem jak czasem trudno wybrać się z maluchem z domu, dlatego dojeżdżam do klientów.

Marlena Wójcik
M2STUDIO Marlena Wójcik

Świętokrzyskie, Starachowice

0
Paulina Witek Starachowice

Witam serdecznie jeśli poszukujesz fotografa dziecięcego trafiłeś idealnie wyślij mi maila l lub zadzwoń pod numer 537-200-207 chętnie przedstawię Ci moją ofertę.
Jako jedna z niewielu pewnie na tym świecie jestem szczęściara no łącze przyjemne z pracą :) Fotografia to nie tylko moja praca ale pasja robie to zawsze z uśmiechem na twarzy :) mam też rewelacyjny kontakt z Dzieciakami co genialnie mi pomaga podczas sesji np gdy trzeba rozśmieszyć malucha sesja oczywiście indywidualna
jestem otwarta na wszelkie propozycje :) i chętna na nowe wyzwania średni koszt takiej sesji to od 120 do 250 zł zależy jaki Pakiet Państwa interesuje napiszcie lub zadzwońcie chętnie odpowiem na wszelkie pytania i przedstawię swoją ofertę :)
Możliwość także zdjęć u Państwa w domu :)

Paulina Witek
Notofoto

Świętokrzyskie, Starachowice

0

REKLAMA

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: