Anetta Walczyńska Elbląg

Fotografia noworodkowa, dziecięca, rodzinna.

Wybierając fotografa dziecięcego należy kierować się pięknym portfolio, ale równie ważne jest podejście do dziecka, umiejętność stworzenia przyjaznego klimatu podczas sesji, troska i bezpieczeństwo maluszków.
Zaproś mnie do swojego świata :) Też jestem mamą i wiem, jak ważne jest dobre samopoczucie Twojego dziecka i Twoje zaufanie, że jest w dobrych rękach.
Zapraszam :)

Sandra Szewczyk Elbląg

"Podczas fotografowania dzieci mam zaszczyt i przywilej gościć w nieznanym miejscu: w ich świecie.

Gdy patrzę na dzieciaki buszujące w swoim świecie, w którym patyczki są wędkami, a liście czarodziejsko przemieniają się w łódki, mam wrażenie uczestniczenia w ich wyprawie do krainy wyobraźni.

Fascynuje mnie to.

Pozwalam dziecku być przewodnikiem. Słucham, patrzę, bawię się z nim. Podążam za wskazówkami dzieci, by robić zdjęcia przedstawiające nie tylko małych modeli, lecz także ich nierzeczywistą rzeczywistość, pełną cudów i magii.

To fotografie opowiadające historie z dzieciństwa."

Sandra Szewczyk

Warmińsko-mazurskie, Elbląg

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Warmińsko-mazurskie. Miasto: Elbląg.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: