Anna Domańska-Maksymowicz Olsztyn

Serdecznie zapraszam na bezpieczne i profesjonalne sesje noworodkowe w Olsztynie. Zachowaj piękne chwile swojego Maluszka ze studiem fotograficznym Domańska-Maksymowicz Fotografia Olsztyn. Sesja noworodkowa odbywa się w mieście Olsztyn w specjalnie przygotowanym do potrzeb Maluszka studiu. Maluszki czują się bezpiecznie i komfortowo, dzieki czemu na fotografiach są spokojne, a zdjęcia są piękną pamiątką. Dla bezpieczeństwa Maluszków uczestniczę w kursach i szkoleniach fotografii noworodkowej.Zapraszam również na sesje ciążowe, na których przyszłe Mamy czują się piękne i zrelaksowane. Jeśli szukasz - Fotografia noworodkowa, ciążowa i dziecięca Olsztyn - to zapraszam do mniJeśli szukasz - Fotografia noworodkowa, ciążowa i dziecięca Olsztyn - to zapraszam do mnie na piękne sesje.Zapraszam również na: sesja noworodkowa Dobre Miasto, sesja noworodkowa Olsztynek, sesja noworodkowa Dywity, sesja ciążowa Olsztynek, sesja ciążowa Dobre Miasto.

Ada Romanowska Olsztyn

Chrzest, urodziny, spacer, sesja plenerowa - pomysły na wspomnienia to niekończąca się opowieść. Zdjęcia natomiast to najlepszy dowód na to, że czas może się zatrzymać. W spojrzeniu, w uśmiechu, w geście.

Zapraszamy na sesje plenerowe! Maluchy w naturalnych warunkach czują się najlepiej, a i zdjęcia w otwartej przestrzeni wyglądają fantastycznie.

Ada Romanowska
Ada Romanowska

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Warmińsko-mazurskie. Miasto: Olsztyn.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: