Justyna Kaczmarek Koło

Witam mam na imię Justyna. Fotografia jest dla mnie czymś więcej niż pracą, jest moją wielką pasją od zawsze. Zajmuję się głównie fotografią noworodkowa, niemowlęcą i dziecięcą. Wykonuje również sesje ciążowe, rodzinne, kobiece oraz portretowe. Obecnie działam również w branży fotografii okolicznościowej (śluby, wesela, plenery, chrzty, komunie, 18-stki). Każdy reportaż okolicznościowy fotografuję od momentu przygotowań do jego zakończenia.
Pracuje na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym firmy NIKON. Posiadam w pełni przystosowany sprzęt do pracy w każdych warunkach oświetleniowych i pogodowych. Pracuje w swoim studio, jak również w plenerze głównie na terenie trzech województw: wielkopolskim, kujawsko-pomorskim i łódzkim. Praca wyjazdowa w dalsze regiony w celach wykonania np. sesji plenerowej ślubnej nie jest żadną przeszkodą.

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Wielkopolskie. Miasto: Koło.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: