Hanna Majchrzak Kościan

Sama jestem mamą i wiem jak współpracować z dziećmi podczas sesji - co wcale nie jest łatwe ;) . Fotografuję w plenerze oraz w studio. Fotografią zajmuję się od 2008 r. - fotografuję śluby, chrzty, komunie oraz inne rodzinne okoliczności.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy :)
Hania.

Fotografia dziecięca Kościan, fotograf dziecięcy Kościan

Hanna Majchrzak
fotoimpress.pl

Wielkopolskie, Kościan

0
Daria Musialska Kościan

Serdecznie zapraszam na sesje noworodkowe / dziecięce. Zajmuję się także fotografią okolicznościową (chrzty, komunie, śluby).
Zapraszam na wybraną sesję fotograficzną. Przedstawione pakiety to propozycje, które możemy wspólnie zmodyfikować, aby odpowiadały Państwa indywidualnym potrzebom.Jeśli mają Państwo swoje pomysły – nawet pojedyncze ujęcie (np. fotografia na fototapetę, prezent dla bliskiej osoby, czy też fotografię okolicznościową, którą można podarować Dziadkom, Rodzicom itp.) proszę o kontakt ze mną.Postaram się zrealizować Państwa pomysł .

Aldona Olejnik Kościan

Serdecznie zapraszam na sesje noworodkowe / dziecięce. Zajmuję się także fotografią okolicznościową (chrzty, komunie, śluby).
Zdjęcia będą niewątpliwie cudowną pamiatką dla Was i Waszych Skarbów. Sesje to także miły upominek (można nabyć zaproszenie) dla bliskich Wam osób.

Katarzyna Koralewska-Strażyńska Kościan

Fotografia dziecięca, rodzinna, okolicznościowa - zapraszam :)

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Wielkopolskie. Miasto: Kościan.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: