Natalia Górecka Leszno

Fotografia dziecięca, noworodkowa, niemowlęca, rodzinna, ciążowa i inne.
Fotograf z dwuletnim doświadczeniem, po pięciu kursach fotograficznych.

Natalia Górecka Leszno

Fotografia:
- dziecięca;
-noworodkowa/ niemowlęca;
- rodzinna;
- ciążowa.

Natalia Górecka Leszno

Fotografia dziecięca, noworodkowa, niemowlęca, rodzinna i ciążowa.

Natalia Górecka Leszno

Fotografia dziecięca, noworodkowa, niemowlęca, rodzinna i ciążowa.

Michał i Asia Dudzińscy Leszno

Nasze studio serdecznie zaprasza na sesje zdjęciowe dla maluszków oraz tych większych już dzieci, z przyjemnością będziemy gościć Was u nas, a po latach dzięki naszym zdjęciom przywołany zostanie czas i wspaniałe wspomnienia.
Zapraszają Was Asia i Michał :)

Paulina Maćkowiak Leszno

Fotografia zachwycała mnie od zawsze.
Szczególnie bliska jest mi fotografia niemowlęca, noworodkowa i rodzinna, którą sama się zajmuję.
Podczas sesji staram się uchwycić w kadrze słodkie uśmieszki, smuteczki i spokojny sen Waszych pociech. Najważniejsze jednak jest dla mnie bezpieczeństwo małych modeli i modelek.
Posiadam studio w domowym zaciszu ale istnieje także możliwość wykonania sesji w Waszym domu. Do każdego zlecenia przygotowuję się indywidualnie dobierając dodatki i aranżując wystrój planu.
Posiadam potrzebne do tego kosze, czapeczki oraz koce dzięki którym udaje się uzyskać niesamowity klimat fotografii.


Zapraszam !

Paweł Twardowski Leszno

Inspirująca, pełna ciekawych i zabawnych ujęć fotografia dziecięca, ślubna oraz rodzinna. Fotografia w moim wykonaniu cechuje się naturalnością, ciepłem i pozytywną energią.

Paweł Twardowski
Fotografia

Wielkopolskie, Leszno

0
Szymon Andrzejewski Leszno

Zajmuję się szeroko pojętymi sesjami rodzinnymi, w tym sesje brzuszkowe, noworodkowe, chrzciny, sesje dziecięce w każdym wieku. Taka sesja jest wspaniałą pamiątką dla dziecka i dla Was, które będziecie wspominać po latach. W każdej sesji robimy 3 różne aranżacje. Wykonuję sesję w plenerze a także w domowym zaciszu.

Agnieszka Wozińska Leszno

Z wielką radością zostanę Waszym fotografem rodzinnym - utrwalę dla Was najważniejsze momenty Waszego życia - ślub, oczekiwanie na dziecko, pierwsze chwile razem, wspólne radości codziennego dnia.

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Wielkopolskie. Miasto: Leszno.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: