Anna Kolebuk Piła

Fotografia noworodkowa, niemowlęca, dziecięca, sesje ciążowe, rodzinne.

Anna Kolebuk

Wielkopolskie, Piła

0
Natalia Gawlak Piła

Zajmuję się fotografią dziecięcą oraz noworodkową ,Uwielbiam utrwalać na zdjęciach ten niezwykły okres w życiu dziecka, który bardzo szybko przemija i już się nie powtórzy. Posiadam studio fotograficzne w którym można wykonać rożne tematyczne sesje używając różnego rodzaju tła fotograficzne i akcesoria. Bardzo ważne dla mnie jest bezpieczeństwo dziecka i to żeby czuło się jak w domu dlatego też wykonywane zdjęcia zostają realizowane ze spokojem nie w pośpiechu.Gwarantuje miłą i pogodną atmosferę w czasie trwania sesji :) Zapraszam :)

Natalia Gawlak
juna studio

Wielkopolskie, Piła

0
Monika Kegel Piła

Fotografia. To dla mnie magia chwili, ulotna, czasem krucha i niezwykła. Spogląda w przeszłość, zatrzymuje teraźniejszość, nieśmiało zagląda w przyszłość. Pragnę zatrzymać dla Was najpiękniejsze chwile... Zapraszam :)

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Wielkopolskie. Miasto: Piła.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: