Joanna Muszyńska Śrem

Szukacie fotografa z doświadczeniem - dobrze trafiliście!

Jestem położną z doświadczeniem z Kliniki Neonatologii, pasjonującą się fotografią od 2000 roku.
Zaczynając naukę fotografii zupełnie od podstaw - na lustrzance analogowej, dbałam o końcowy efekt zdjęć w ciemni fotograficznej :) Idąc z duchem czasu, pracuję na lustrzance pełnoklatkowej i jasnych obiektywach. Podczas obróbki fotograficznej, dbam o każdy detal z czułą starannością, wydobywając ze zdjęć to co najlepsze. Moje niebanalne spojrzenie na świat i drugiego człowieka wpływa na umiejętność tworzenia dla Was niezwykłych obrazów. To wszystko gwarantuje, że otrzymacie zdjęcia najwyższej jakości.

"La Petite Photo" zaprasza szczególnie na sesje noworodkowe, które najlepiej wykonać do 14 dnia od porodu.
Położna/ fotograf, która dba o BEZPIECZEŃSTWO NOWORODKA na sesji !

Małgorzata Walachowska - Dziudziel Śrem

Witam, fotografia jest dla mnie nie tylko pracą, ale także wielką pasją. Do każdej sesji podchodzę indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem.
Zajmuję się w szczególności fotografią noworodkową, dziecięcą, ciążową. Jest ona mi szczególnie bliska, ponieważ sama jestem szczęśliwą mamą.
Zapraszam wszystkich do kontaktu. Zadbam abyście mieli piękną pamiątkę na lata.

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Wielkopolskie. Miasto: Śrem.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: