Katarzyna Skalska-Szymaniak Szamotuły

fotografia noworodkowa, dziecięca, sesje rodzinne i okolicznościowe. Fotografia kobieca :)

Paulina Kosicka-Derak Szamotuły

Serdecznie zapraszam na wykonywane w profesjonalnym studio sesje zdjęciowe. W ofercie sesje noworodkowe już od pierwszego tygodnia życia, niemowlęce, dziecięce, a także rodzinne. wykonuję także sesje plenerowe. Moje umiejętności poparte są wiedzą teoretyczną zdobytą podczas nauki na kierunku fototechnika. Zdjęcia wykonywane są z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Na życzenie rodziców wykonuję retusz skóry noworodka, niwelujący drobne niedoskonałości skory. Rodzice decydują o finalnym wyglądzie fotografii dając sugestie co do obróbki itp. Zapraszam serdecznie do studia, które mieści się w niedalekiej odległości Szamotuł, a od Poznania 30 km.

Paulina Kosicka-Derak
Migafka studio

Wielkopolskie, Szamotuły

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Wielkopolskie. Miasto: Szamotuły.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: