Karolina Magnowska Koszalin

Dzieci to wdzięczny temat do fotografowania. Każdemu klientowi tłumaczę, że to nie ja robię zdjęcia. Przy dzieciach zdjęcia robią sie same. Tak naprawdę niewiele trzeba. Wystarczy klęknąć i popatrzeć na świat ich oczami. Spontaniczność, naturalność i ciekawość dają pewnego rodzaju mega mixa, dzięki któremu zdjęcia dziecięce nigdy się nie nudzą.

Poza artystycznymi zdjęciami studyjnymi i plenerowymi tworzę projekt Prawdziwe Dzieciństwo. To nic innego jak pokazanie prawdziwego oblicza naszych dzieci, wspólnych chwil z rodzicami w ich naturalnym otoczeniu jakim jest dom. I przyznam szczerze, że ta część fotografii dziecięcej pasjonuje mnie najbardziej. Zachować wspomnienia z dzieciństwa takimi jakie były w rzeczywistości. Zapraszam na stronę.. ona wszystko wyjaśni.

Karolina Magnowska
Karolina Magnowska

Zachodniopomorskie, Koszalin

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Zachodniopomorskie. Miasto: Koszalin.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: