Patrycja Nagórska Stargard Szczeciński

W jednym z pokoi naszego domu stworzyłam swój kącik - swoje domowe studio, które jest idealnym miejscem na spokojne zdjęcia noworodkowe, sesje ciążowe, portretowe czy rodzinne. Jedną z ważniejszych zalet takiego rozwiązania jest to, że Klient czuje się jak w domu :) Dodatkowo na terenie posesji znajduje się również mini plac zabaw dla dzieci (piaskownica, zjeżdżalnia i huśtawka) dzięki czemu podczas np. sesji niemowlęcej starsze rodzeństwo pod opieką jednego z rodziców w ciepły dzień może miło spędzić czas na świeżym powietrzu, zamiast siedzieć i czekać w pomieszczeniu (sesje niemowlęce trwają zazwyczaj 3-4 h, gdyż poza przebieraniem maleństwa musi być czas na jego nakarmienie i zaśnięcie;).
Sesje ciążowe są wyjątkowe, kobieta emanuje pięknem niełatwym do opisania słowami, lecz widocznym na fotografii - staram się je uchwycić.
Plenery i fotoreportaże z uroczystości rodzinnych również wykonuję z szerokim uśmiechem :)

Patrycja Nagórska
Little Love Patrycja Nagórska

Zachodniopomorskie, Stargard Szczeciński

0
studio Flesz Stargard Szczeciński

"Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym" - Phil Bosmans
a my uwieczniamy te maleńkie cuda na fotografii :)

studio Flesz

Zachodniopomorskie, Stargard Szczeciński

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Zachodniopomorskie. Miasto: Stargard Szczeciński.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: