Karolina Lubińska Szczecin

Sweet Feet to przede wszystkim kadry uwieczniające przede wszystkim okres noworodkowy - jedyny, niepowtarzalny czas, który tak szybko umyka, że jedynie zdjęcia są w stanie go zatrzymać. Już nigdy ten piękny, nowy człowiek nie będzie tak mały jak będąc noworodkiem. Każda chwila jest na wagę złota, a ta zatrzymana na zdjęciu zostanie nie tylko w sercu, ale będzie można do niej wrócić w każdej chwili :)

Oprócz sesji noworodkowych w ofercie są również sesje plenerowe - zarówno dziecięce, jak i rodzinne. Dodatkowo co jakiś czas organizowane są tematyczne minisesje, a także istnieje mozliwość zaproszenia mnie na uroczystość, podczas której wykonany zostanie fotoreportaż - najbardziej naturalna forma uwieczniania chwil, a jednocześnie spontaniczna i bardzo emocjonalna :)

Karolina Lubińska
Sweet Feet Photography

Zachodniopomorskie, Szczecin

0
Imperium Obrazków Szczecin

Zapraszam do mojego świata obrazków, w którym zatrzymuje najpiękniejsze chwile...Wykonuję sesje dziecięce, ciążowe, plenerowe oraz portrety.
Fotografia jest moją pasją, kocham to! Do każdej sesji podchodzę indywidualnie, pisze scenariusz a później zapisuję to obrazkami :) Każda sesja jest niepowtarzalna, nie powielam pomysłów...
Zapraszam sesję w atrakcyjnej cenie.
W cenie 1,5 godzinna sesja ( jeśli będzie taka potrzeba, to dłużej), obróbka oraz naturalny retusz zdjęć.

Grażyna Dymel-Piotrowska Szczecin

Chciałabym, żeby wykonane przeze mnie fotografie były nie tylko pamiątką wyjątkowego czasu w Waszym życiu, ale przede wszystkim, żeby były zapisem emocji, uczuć, tego co Was łączy i całego szczęścia jakim jest Wasze Dziecko.

Fotografia jest pasją, która towarzyszy mi już od wielu lat, ale ostatnio, po urodzeniu córki, wkroczyłam w obszar fotografii dziecięcej. Świat dzieci jest dla mnie fascynujący, a fotografowanie go daje mi niesamowitą satysfakcję.

Zajmuję się szeroko pojętą fotografią rodzinną: noworodkową, niemowlęcą, dziecięcą, ciążową...
Zapraszam do mojego studio w Szczecinie lub w plener. Do zobaczenia!

Grażyna Dymel-Piotrowska
GDP Baby

Zachodniopomorskie, Szczecin

0
Kamila Rutkowska Szczecin

Moją pasją jest fotografia noworodkowa. Posiadam duże doświadczenie w kontakcie z maluszkami nabyte najpierw na swojej dwójce dzieci a później w praktyce pracy z noworodkiem zarówno podczas sesji studyjnych jak i w szpitalu. Uwielbiam tworzyć nowe kompozycje do zdjęć. Przygotowywać dodatki. Czapeczki i opaseczki wychodzą prosto z pod moich rąk a w cała resztę intensywnie i bez opamiętanie się zaopatruję ku zgrozie mojego osobistego męża :)

Kamila Rutkowska
Amber fotografia

Zachodniopomorskie, Szczecin

0
Magdalena Chabiera Szczecin

Zapraszam serdecznie na sesje noworodkowe w Szczecinie i okolicach (pracuję na terenie całego woj. Zachodniopomorskiego).
Przede wszystkim posiadam wiele ciepła, serdeczności i cierpliwości dla Państwa dzieci :) Dodatkowo nie brakuje mi zdolności plastycznych, profesjonalnego sprzętu (Canon 5D Mark III), doświadczenia, dyplomu Akademii Fotografii w Warszawie (dzienne studium fotograficzne).

Z radością wykonam dla Państwa stylizowaną sesje noworodkową (najlepiej do 14 dnia po urodzeniu), dziecięcą lub rodzinną :) Bardzo chętnie wykonuję sesje w plenerze.

Zapraszam serdecznie :)

Agnieszka Porada Szczecin

Zapraszam serdecznie : )

Agnieszka Porada
Agnieszka Porada Fotografia

Zachodniopomorskie, Szczecin

0
Anna Skawińska Szczecin

Uwielbiam fotografię, zajmuję się nią profesjonalnie. Codzienne przesiadywanie w studiu, nowe wyzwania w plenerze i nieskończone godziny wymyślania aranżacji i nowych akcesoriów do sesji to mój żywioł.
Pragnę uświadomić Polskie mamy, że zdjęcia ich kochanego maluszka, będą najsłodsze i najpiękniejsze, kiedy wykonamy je między trzecim, a czternastym dniem życia dziecka. Wiele mam boi się o swoje maleństwo, słusznie, jednak zaufanie profesjonalnemu fotografowi pozwoli na otrzymanie idealnej pamiątki pierwszych dni Waszej pociechy.

Jeśli spodziewacie się dziecka, umówcie się ze mną w studiu, bez zobowiązań, pokażę Wam zdjęcia maluszków, opowiem o swojej pracy i przekonam do rezerwacji terminu.

Anna Skawińska
Anna Skawińska - fotograf

Zachodniopomorskie, Szczecin

0
Ela Watras Szczecin

Chciałoby się powiedzieć że zdjęcia mówią same za siebie, niech więc mówią....

Ela Watras

Zachodniopomorskie, Szczecin

0
Milena Michno Szczecin

Aby rozwijała się moja wyobraźnia potrzebuję dwóch rzeczy - inspiracji i aparatu fotograficznego. Mam to szczęście, że obie z tych rzeczy posiadam. Aparat - rzecz nabyta, a inspiracja przyszła do mnie wraz z moimi fotograficznymi modelami. Napędzają mnie do pracy i pozwalają rozwinąć skrzydła. Dzięki Małym i Dużym mogę codziennie tworzyć obrazy, które powstają w mojej głowie, oni z kolei dodają od siebie mnóstwo emocji, radości i spontanicznych zachowań. Taka mieszanka podoba mi się najbardziej. Honorowe miejsce w mojej pracy zajmuja nowonarodzone kruszynki, których fotografowanie daje mi siłę, energię i zapał. Każda sesja noworodkowa jest dla mnie wyjątkowa, a jej efekty po prostu uwielbiam. Zapraszam.

Anna Jazukiewicz Szczecin

Zatrzymać chwilę- tę, która właśnie bezpowrotnie przemija. Zatrzymać te uczucia, które w tej chwili przeżywamy… tego sama oczekuję od fotografii i właśnie to pragnę Wam zaoferować.
Stając za obiektywem, czuję prawdziwą moc zatrzymywania czasu. Zatrzymuję go w kadrze po to, abyście jutro,za miesiąc, za 10-15-20 lat mogli nie tylko wspomnieć te piękne chwile, ale poczuć także to, co wtedy czuliście. Wierzę, że dzięki wyjątkowym zdjęciom jest to możliwe!

Serdecznie zapraszam na spotkanie ze mną i z moim obiektywem :) Zatrzymam dla Was czas ;)
Dojeżdżam do klientów w Szczecinie i Stargardzie Szczecińskim bezpłatnie!

Anna Jazukiewicz
W obiektywie Ani

Zachodniopomorskie, Szczecin

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Zachodniopomorskie. Miasto: Szczecin.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: