Skąd pomysł na Fotografiadziecieca.com?

FotografiaDziecieca.com to katalog - a w przyszłości również magazyn fotograficzny - za którym stoi para fotografów. Doskonale wiemy, jak mało jest w internecie ciekawych miejsc, gdzie rodzice mogą - w jednym miejscu - znaleźć listę fotografów dziecięcych. Gdzie mogą porównać prace fotografów, ocenić i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Postanowiliśmy Wam pomóc Drodzy Rodzice. I jednocześnie pomóc naszym koleżankom i kolegom fotografom. W tym gąszczu stron czasami trudno nas znaleźć, prawda?

Macie do nas jakieś pytania lub uwagi? Coś nie działa lub jest nie do końca jasne? Potrzebujecie rachunku za dokonaną płatność? Piszcie:
kontakt@fotografiadziecieca.com

Kontakt

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: