Maciej Plewicki Toruń

Zajmuję się fotografią rodzinną, moimi klientami są zarówno przyszli rodzice, rodziny z dziećmi, zakochane pary, czy wielopokoleniowe rodziny.
Staram się tworzyć fotografie naturalne, niewymuszone, pełne życia, uśmiechu i ruchu.
Podczas spotkań ze mną zawsze próbuję utrzymać atmosferę zabawy i relaksu a dobre relacje z klientami zwykle przekładają się na fotografie.
Moja dewiza mówi, że klient nie płaci za sesje, jak nie jest zadowolony z jej wyników - staram się mieć tylko zadowolonych klientów.
Zachęcam do przyjrzeniu się moim pracom i przejrzenia mojej oferty.
Zapraszam!

Maciej Plewicki
Maciej Plewicki Fotografia

Kujawsko-pomorskie, Toruń

0
Martyna Klewinowska Bydgoszcz

Zapraszam na sesje dziecięce, noworodkowe, roczkowe i rodzinne.

Agnieszka Kolesińska Bydgoszcz

Zapraszam serdecznie na sesje noworodkowe, dziecięce, ciążowe & rodzinne.

Marcelina Matczyńska Grudziądz

BATFOTO to profesjonalne studio fotografii dziecięcej w Grudziądzu.
Ponad 30 kolorowych teł, mnóstwo rekwizytów dla dzieci w rożnym wieku, ubranka, kocyki, opaski, stylizacje.
Bajkowe sesje niemowląt, specjalistyczne sesje noworodkowe pod okiem fachowej Pani Fotograf- prywatnie także Matki dwójki małych dzieci, która jak nikt inny rozumie potrzeby dzieci i ich Rodziców.
BATFOTO to także zaawansowana postprodukcja zdjęć i odbitki wywoływane w najlepszym Fotolabie oraz wciąż podnoszone umiejętności i kwalifikacje.
Zapraszam szczególnie na sesje noworodkowe, niemowlęce i dziecięce ale także na sesje plenerowe i ciążowe.
Rezerwacja terminów i szczegóły na www.batfoto.pl
batfoto@batfoto.pl
tel. 502863184

Studio Moloko Foto Toruń

Moja pasja do uwieczniania tego, co piękne jest ze mną od kiedy pamiętam. Jakaś cząstka mnie jest bardzo wrażliwa na otaczające piękno.

Jednak prawdziwa przygoda i miłość do fotografii pojawiła się wraz z narodzinami moich dwóch córek. Zapragnęłam uwieczniać każdy najmniejszy szczegół z najpiękniejszego, niedawno zrodzonego życia. Pierwsze uśmiechy, maleńkie stópki, duma świeżo upieczonego taty i radość babci. Niesamowite jest to, że dzieci tak szybko rosną, tak bardzo się zmieniają… Fotografia zatrzymuje te niesamowite chwile na zawsze.

W zdjęciach najważniejsze są dla mnie emocje – szukam tego, co prawdziwe. Czułe spojrzenia rodziców, roześmiane buzie dzieci, czasem zbuntowane spojrzenia małych urwisów. Wszystko to chcę zachować w kadrze, ponieważ właśnie takie chwile są esencją życia rodzinnego.

Fotografuję głównie w Toruniu, jednak równie chętnie przyjeżdżam do innych miast na spotkanie z najmłodszymi.

Studio Moloko Foto
Studio Moloko Foto

Kujawsko-pomorskie, Toruń

0
Anna Barska Toruń

Serdecznie zapraszamy przyszłych oraz świeżo upieczonych rodziców na sesje noworodkowe oraz niemowlęce. Warto uwiecznić ten jakże ulotny czas w życiu każdego maluszka. Będzie to niezwykła pamiątka zarówno dla Was, jak i Waszego dziecka, do której cała Wasza rodzina będzie wracać przez długie lata. Sesję noworodkową najlepiej zarezerwować jeszcze w trakcie trwania ciąży, bowiem najlepszy czas na jej wykonanie to pierwsze 2 tygodnie życia maluszka. Zapraszamy!

Anna Barska
Barscy Photography

Kujawsko-pomorskie, Toruń

0
Marta Borkowska Włocławek

Z chwilą pojawienia się w moim życiu Wojtusia, mojego synka, zupełnie zmienił mi się sposób postrzegania wszystkiego, co z tego typu fotografią jest związane. Jako matka i fotograf staram się ująć na zdjęciach to co wzruszające, miłość do dzieci i dzieci do rodziców, spojrzenie, gest, uśmiechniętą buźkę... wszystko to, co mnie samą łapie za serce. Nauczyłam się bycia cierpliwym obserwatorem. Wiem, że z dziećmi niczego nie osiągniemy na siłę. To wymagający modele, ale nagroda w postaci pięknych zdjęć, które chętnie powiesiłoby się na ścianę w zupełności wynagradza trudy sesji.

Marta Borkowska
Sepis Project

Kujawsko-pomorskie, Włocławek

0
Joanna Gawęda Inowrocław

Pojawienie się maleństwa na świecie to niesamowite, pełne magii chwile dla rodziców... Cudowne pierwsze uśmiechy dziecka czy śniące głęboko oczka są przepiękną pamiątką dla mamy, taty, dziadków i wszystkich, którzy czekali na przyjście maleństwa. Naszą propozycją jest uwiecznienie tych momentów podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej, którą z przyjemnością wykonamy.

Joanna Gawęda
Cute Story Fotografia

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław

0
Kachna Łukaszewska Włocławek

Mały Człowieczek jest naturalny, otwarty i zaskakujący dlatego tak bardzo lubię Go fotografować. Zapraszam na spotkanie w ciepłej i niespiesznej atmosferze. Sesje realizuję na terenie całego kraju.

Kachna Łukaszewska
Kachna Foto

Kujawsko-pomorskie, Włocławek

0
Monika Stanisławska-Lewandowska Toruń

Jestem pasjonatką zatrzymywania ulotnych chwil i emocji w magicznych kadrach, fanatyczką piękna ogólnie pojętego i estetką do granic możliwości. Nie wystarcza mi bycie w czymś dobrą – jeśli czegoś się podejmuję, chcę być najlepsza, dlatego wciąż się uczę, rozwijam i w imię zasady, że praktyka czyni mistrza, pstrykam nieustannie. Zatrzymam w niebanalnych kadrach najpiękniejsze i ulotne chwile z Twojego życia, zamknę emocje w kadrach, abyś mogła do nich wracać, kiedy tylko zapragniesz.

Beata Bryll Inowrocław

Fotografia to moje życie, moja miłość i moja pasja!
Zapraszam na sesje brzuszkowe, noworodkowe i dziecięce. Możemy je zrealizować w moim studio w Inowrocławiu lub w plenerze.
Warto, aby Wasz wielki - maleńki cud zatrzymać na fotografiach na wiele lat. Będą one bezcenną pamiątką dla Was, dla Waszych bliskich, ale również dla Waszego Maluszka.
Zapraszam serdecznie!
Beata Bryll

Beata Bryll
2B Studio Beata Bryll

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław

0
Joanna Słomska Bydgoszcz

Zajmuję się fotografią noworodkową, ponieważ to kocham :)
Pragnę tworzyć dla Was piękne obrazy, które będą przypominały o najlepszych chwilach w życiu :)

Joanna Słomska
Sweet Studio

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

0
Piotr Nalewajk Bydgoszcz

Sesje noworodkowe w specjalnie przygotowanym studio fotograficznym, wyposażonym w liczne rekwizyty, ubranka i stylizacje dla dziewczynek i chłopców. Sesje noworodkowe wykonuję od 2008 roku, zrealizowałem już kilkaset sesji, jednak nie ulegam rutynie, bo każde dziecko jest inne. Warto już w czasie ciąży wstępnie zarezerwować termin sesji. Najlepszy czas wykonania zdjęć noworodkowych: pomiędzy 5 a 14 dniem po urodzeniu dziecka.

Karol Kalinowski Bydgoszcz

Artystyczna fotografia dziecięca i noworodkowa

Zajmujemy się artystyczną fotografią dziecięcą, a także fotografią niemowlęcą, fotografią noworodkową. Organizujemy sesje ciążowe, z brzuszkiem oddające radość z oczekiwania na przyszłe macierzyństwo.
W studiu, plenerze lub z dojazdem do klienta.

Kamila Gil Bydgoszcz

Fotografia noworodkowa, dziecięca, rodzinna, ciążowa.
W studio lub z dojazdem do klienta.
Zapraszam serdecznie.

Kamila Gil
Kamila Gil Fotografia

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

0
Ola Środa Grudziądz

Witam Państwa
Są chwilę, są momenty, jest czas , który warto zatrzymać....
To właśnie dlatego zajęłam się fotografią . Sprawia mi to ogromną radość.
Zdjęcia robię od mojego pierwszego wyjazdu na kolonie , a było to już naprawdę bardzo dawno:))
Uwielbiam fotografować dzieci, są naturalne i praca z nimi to ogromna przyjemność ale też nie lada wyzwanie.
Moje pomysły i doświadczenie są dla Waszej dyspozycji.
Zajmuję się fotografią dziecięcą , rodzinną oraz ślubną.
Fotografuję w plenerze i studio, ale najbardziej kocham naturalne światło.

Ola Środa
FUH Fotokadra

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz

0
Ania i Przemek Szustak Inowrocław

Zapraszamy przed nasz obiektyw Słodziaki z całego świata - małe i duże oraz ich kochających rodziców, a także przyszłe mamusie, które chcą zachować dla potomnych pamiątkowe fotografie tego niecodziennego stanu, w którym się znalazły :)

Magdalena Żołnowska Bydgoszcz

fotografia noworodkowa, dziecięca, rodzinna, ciążowa i ślubna. Zapraszam!

Agnieszka Pawłowska Toruń

Fotografia dziecięca to moja pasja. Jeśli chcesz żebym uchwyciła te szybko przemijające chwile Twojego życia- zgłoś się do mnie. Posiadam wieloletnią praktykę, więc masz pewność, że Twoje dziecko jest w bezpiecznych rękach w czasie sesji. Moje zdjęcia możesz obejrzeć na mojej stronie lub na facebooku.

Sebastian Malinowski Janikowo

Marzą Ci się zdjęcia z Okresu ciąży, narodzin dziecka, pierwszych wspólnych dni w domu, czy pierwszych kroków jakie stawia Twoja pociecha.... Takie chwile są magiczne i szybko przemijają dlatego warto je zapamiętać...
Zapraszam serdecznie :)

Szymon Zdziebło Toruń

Fotografia jest moją pasją już prawie 20 lat. Rozpoczynałem swoją przygodę od fotografowania na analogowej kliszy, która jest o wiele lepszą nauczycielką fotografii niż fotografia cyfrowa. Dzięki temu zdobyłem duże doświadczenie w operowaniu światłem oraz wprawę w idealnym kadrowaniu, które mogę w tej chwili spożytkować także w fotografii cyfrowej.
Mieszkam w Toruniu. Zlecenia przyjmuję głównie z województwa kujawsko-pomorskiego oraz śląskiego. Oczywiście jak pojawią się ciekawe propozycje z innych miejsc w Polsce to z przyjemnością je przyjmę.

Szymon Zdziebło
Tarantoga

Kujawsko-pomorskie, Toruń

0
Żaneta Kosińska Bydgoszcz

"Zatrzymaj na chwile czas"-to motto, które towarzyszy mi od samego początku mojej przygody z fotografią.Fotografia to jedna z nielicznych form jakie pozwalają nam nie dość, że zatrzymać na chwilę ważne ,cudowne ,emocjonujące momenty z naszego życia to również do nich wrócić-i własnie to kocham w tym najbardziej.

Żaneta Kosińska
Kosińscy Studio

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Kujawsko-pomorskie.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: