Anna Teodorczyk Bełchatów

Od kilku lat spełniam się w cudownej życiowej roli- jestem mamą Leosia i Marysi. Dzieci stały się dla mnie inspiracją do utrwalania pięknych, ulotnych momentów. O bezcenności tych zatrzymanych w moim kadrze chwil przekonuję się osobiście z upływem czasu. Profesjonalnie wykonane zdjęcia to jedyne w swoim rodzaju skarby na lata, do których wraca się
z sentymentem i zachwytem. Mam wielkie szczęście, że udaje mi się realizować marzenia i uwidaczniać ogromną miłość
i pasję do fotografii w swoich pracach. Kocham kolory i nietuzinkowość, Do każdej fotografowanej przeze mnie osoby staram się podchodzić indywidualnie, Dużą wagę przywiązuję do uroczych detali. Jednym słowem kocham to co robię całym sercem i cieszę się, że mogę widzieć uśmiechy ludzi, którzy u mnie zagościli. Cieszę się, że moja praca zostanie
w ich życiu na zawsze.

Anna Teodorczyk
Anna Teodorczyk

Łódzkie, Bełchatów

0
Tomasz Pawlak Łódź

Jesteśmy zespołem kreatywnych ludzi, fotografia to nasza pasja, która pochłania godziny pracy i czas wolny. To nasz sposób na życie i gwarancja pełnego zaangażowania w sesje zdjęciowe, pomysłowości i świeżego spojrzenia na rolę zdjęć w dzisiejszym świecie.
Posiadamy duże doświadczenie w fotografii. Realizujemy sesje indywidualne, rodzinne, pamiątkowe w szerokim zakresie tematyki i rodzaju zdjęć. Sesja może odbywać się w naszym przytulnym studio lub plenerze. Nasza inwencja twórcza, łamanie utartych schematów oraz wybujała wyobraźnia powodują, że wyróżniamy się na tle innych i cieszymy się zaufaniem naszych klientów.
Prowadzimy warsztaty fotograficzne z fotografii studyjnej, plenerowej, kursy obsługi aparatu, obróbki i retuszu zdjęć oraz przygotowania materiału do wydruku.
Zajmujemy się również wykonywaniem zdjęć produktowych i reklamowych na potrzeby zamieszczenia fotografii w prasie czy internecie.
Zapraszamy do współpracy.

Katarzyna Żurek Łódź

Od niemalże 10 lat zajmuję się fotografią, od 5 profesjonalnie. Fotografia dziecięca jest jedną z dziedzin, w której działam. Fascynuje mnie w niej nie tylko stworzenie rodzinnej i osobistej pamiątki na lata, ale spojrzenie być może nieudolne, w dziecięcy świat. Dawno byliśmy dziećmi, ale każdy z nas chyba jeszcze pamięta przebłyskiem własne dziecięce marzenia, oraz pojmowanie otaczającego świata. Dlatego przez pochylenie się nad tymi małymi-wielkimi światami mam możliwość obcowania z czymś niezwykle ulotnym - bo jak doskonale wiemy - dzieci wyrastają.

Najczęściej wykonuję zdjęcia w naturalnym otoczeniu dziecka, staram się łączyć sesję z małym modelem z zabawą. Fotografia polega bardziej na obserwacji, niż na sztucznym ustawianiu modela.

Oferuję sesje wykonywane w plenerze, ale mam też dostęp do studia fotograficznego. Jestem otwarta na wszelkie pomysły ze strony rodziców, byleby nie odzierały dziecka z jego naturalności i dzieci

Katarzyna Żurek
SoupKaPhoto

Łódzkie, Łódź

0
Lilia Paratka Łódź

Oryginalne stylizacje i wyjątkowe ujęcia.
Małych modeli traktuję wyjątkowo i delikatnie.
Zawsze zachowując najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa.
Można mi zaufać.

Po więcej zapraszam na:

http://liliaparatka.wixsite.com/liliaparatka/single-post/2017/04/26/Wszystko-o-sesji-noworodkowej

https://www.facebook.com/liliaparatka/

www.liliaparatka.pl

Marzena i Tomek Kurzydlak Piotrków Trybunalski

Kochani rodzice!

Narodziny dziecka, chrzest, urodziny czy pierwsza komunia to piękne ale też ulotne chwile.
Dzięki fotografii jesteśmy w stanie zatrzymać je na dłużej. Gdy Wasze dziecko będzie już dorosłe, usiądziecie z albumem i uronicie łzę wzruszenia.
Z przyjemnością opowiemy Wasze historie, zatrzymując najpiękniejsze momenty w cudownych kadrach. Wspólnie zbudujemy niepowtarzalny klimat, wybierzemy miejsce, plener, lub odpowiednie wnętrza, w których zorganizujemy sesję zdjęciową.

Zapraszamy Was serdecznie na:
- zdjęcia z chrztu, komunii z kościoła, restauracji
- sesja zdjęciowa z okazji chrztu, komunii w plenerze
- zdjęcia z okazji urodzin, przyjęć okolicznościowych
- sesje dziecięce i młodzieżowe
- sesje rodzinne

Monika Wlazło Łódź

Witam! Jestem dyplomowanym fotografem (ukończyłam łódzką Szkołę Filmową z uzyskanym tytułem Magistra Sztuki), co potwierdza, że fotografia to moja ogromna pasja. Zajmuję się głównie fotografią dziecięcą, ślubną i reklamową. Jednakże podejmuje się każdego zadania fotograficznego, ponieważ uwielbiam wyzwania i nowe foto-doświadczenia. Zapraszam na sesje studyjne i plenerowe. Moje studio znajduje się w sąsiedztwie rynku Górniak (okolice dawnego Uniwersalu), w pawilonie Glob. Posiadam spore zaplecze ubranek, rekwizytów i kolorowych teł, z które będzie powiększać się z każdym miesiącem. Zapraszam do zapoznania się z przykładowym portfolio na mojej stronie www.monikafoto.pl oraz facebooku: https://www.facebook.com/monikafotomk i oczywiście za sesje! Pozdrawiam serdecznie!

Monika Wlazło
Monikafoto

Łódzkie, Łódź

0
Marcin Białek Radomsko

Realizuję sesje portretowe, dziecięce, bobasowe, reportaże ślubne i komunijne oraz z chrzt.
Po sesji mogę zrobić piękne fotoalbumy.

Zapraszam do oglądania wybranych moich fotografii na stronie internetowej
http://marcinbialek-robiefoty.blogspot.com/
mam nadzieję że Wam się spodobają.

Piszcie :
marcinbialek123@gmail.com
lub dzwońcie :
790 260 801

Dzięki za poświęcony czas i miłego oglądania
- Pozdrawiam Marcin

Marcin Białek

Łódzkie, Radomsko

0
Marta i Arek Przybyszewscy Łódź

Fotografia noworodkowa to dziedzina fotografii, która owiana jest niesamowitą magią. Bardzo wymagająca, ale dająca wielkie pokłady szczęścia i spełnienia.
Pierwsze dni życia Twojego Dziecka to niesłychanie ważny czas – wszystko co planowaliście własnie zderza się z rzeczywistością. Burza hormonów i emocje, które Wami rządzą w tych dniach nie pozwolą na zapamiętanie wszystkich chwil. Ba, nie do końca zapamiętacie jak przez miesiąc zmienił się Wasz brzdąc. Dlatego tak ważne jest aby uchwycić ten czas, choć mały jego fragment. Zdjęcia, do których będziecie wracać latami, które nigdy się nie znudzą a przywołają niejedną łezkę to jedyna pamiątka, która jest w stanie zatrzymać czas dla Was.
Sesję noworodkową prosimy rezerwować jeszcze gdy Maluszek jest w brzuszku. Oczywiście jest to termin wstępny – ostateczna data zostanie ustalona po narodzinach.
Więcej informacji na naszej stronie. Zapraszamy serdecznie :)

Justyna Pabiasz Łask

Jestem Akredytowanym Fotografem Dziecięcym. Moją specjalnością jest fotografowanie dzieci - nie tylko noworodków. Najważniejsze w fotografowaniu jest dla mnie uchwycenie emocji, zatrzymanie chwili w kadrze. Wykonuję też sesje rodzinne oraz ciążowe zarówno w domu klienta jak i w plenerze. Więcej informacji o mnie na stronie www.justynapabiasz.pl, a najnowsze zdjęcia na moim fanpage'u: https://www.facebook.com/JustynaPabiaszFotografia. Zapraszam :)

Izabela Maciejewska Łódź

Fotografia dziecięca, noworodkowa :) :) i każda inna :)

kasia jaronska Łódź

sesja zdjęciowa zdjęcia na każdą okazję www.multiarte.pl

kasia jaronska
multiarte

Łódzkie, Łódź

0
Anna Piotrowska Łódź

Aphotography - fotografia ślubna, dziecięca, reportażowa, sesje studyjne i plenerowe, sesje noworodkowe i ciążowe, a także fotografia okolicznościowa: osiemnastki, chrzest, komunia. Zobacz nasze portfolio na www.aphotography.pl i zapoznaj się z naszą ofertą. Studio Aphotography to profesjonalizm i doświadczenie. Nasze fotografie będą piękną pamiątką, do której z chęcią powrócicie po latach. Zatrzymamy w naszym kadrze, Wasze najpiękniejsze chwile. Zapraszamy do współpracy.

Anna Piotrowska
Aphotography

Łódzkie, Łódź

0
Anna Górna Sulejów

Serdecznie zapraszam na sesje:
- noworodkowe,
- dziecięce,
- rodzinne,
- ciążowe,
- okolicznościowe (chrzest czy komunia św.)

Moje studio mieści się w domu jednorodzinnym w Sulejowie, gdzie panuje niezwykła atmosfera. Podczas fotografowania poświęcam tyle czasu ile potrzebujemy, aby maleństwo nakarmić, przewinąć, uśpić. Nie śpieszę się - to właśnie mały model dyktuje warunki sesji. W swoich zasobach posiadam mnóstwo ciekawych rekwizytów i kolorowych ubranek, które podczas sesji są do Waszej dyspozycji.

Zapraszam do polubienia profilu na Facebooku i do skorzystania z moich usług.

Anna Górna
Ann Photography

Łódzkie, Sulejów

0
Danusia Brożyna Gliwice

Zajmuję się profesjonalną fotografią noworodkową, dziecięcą, ciążową i rodzinną. Sesje wykonuję w plenerze lub w swoim studio w Gliwicach.
Zapraszam na sesję :)!
www.danusiabrozyna.pl

Katarzyna Witkowska Łódź

"Fotografia to chwila, która trwa wiecznie…"
Fotografia jest dla mnie moim życiem , pasją która trwa już kilkanaście lat.

Zajmuję się fotografią: ciążową,noworodkową,dziecięcą

Zapraszam serdecznie!

Katarzyna Witkowska

Łódzkie, Łódź

0
marta sukiennik Radomsko

Jako mama doświadczyłam jak ulotne i bezpowrotnie przemijają tak ważne chwile w dzieciństwie jak pierwszy uśmiech, pierwszy krok. Dlatego rozumiem, że fotografowanie dzieci powinno być pasją, radością chwili spędzonej z małym modelem. Wykonując zdjęcia małych i troszkę większych szkrabów, zawsze wkładam w to całe swoje umiejętności oraz angażuje się w to bezkreśnie.
W zdjęciach najważniejsze dla mnie jest uchwycenie chwili, pokazanie dziecięcych emocji, czasem będzie to śmiech,a innym razem ulotny smutek.
Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia galerii.

Dorota Firmowska Łódź

Jeśli szukasz cierpliwej i ciepłej osoby,którą zawsze uwielbiają dzieci to zapraszam przed mój obiektyw.
Sesja jest dla mnie i dla Was zawsze wspaniałą zabawą, wypełnioną uśmiechem dziecka, spokojem i cichą muzyką. Dzięki temu powstają wspomnienia z dzieciństwa, dorastania, ciąży, narodzin dziecka, podróży czy uroczystości rodzinnych.
Zajmuję się fotografią:
- dziecięcą
- okolicznościową (chrzest, komunia, roczek itp)
- ciążową

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu :)
i obejrzenia galerii zdjęć na stronie bloga :
http://dorotafirmowska.blogspot.com

Dorota Firmowska

Łódzkie, Łódź

0
Inez Rydz-Ossowska Łódź

Fotografia jest dla mnie PASJĄ. Kocham MAGIĘ chwili, która dzięki zdjęciu pozostaje z nami na zawsze ......

Zajmuję się fotografią:
*ciążową
*noworodkową
*okolicznościową (chrzest, komunia, roczek itp)
*dziecięcą
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu :)

Agnieszka Krakowska Łódź

Fotografia to moja największa pasja, staram się uwiecznić najważniejsze momenty i sprawić by te chwile wróciły. Największą satysfakcję sprawia mi zadowolenie i ten błysk w oku kiedy robię zdjęcia, a te sprawiają że łza wzruszenia kręci się w oku na ich widok.

Czym się zajmuję:

Sesje ciążowe - Najpiękniejszy okres dla każdej kobiety który nie może obejść się bez jego uwiecznienia. Zapraszam wszystkie przyszłe mamy do mojego studia jak i zarówno przyszłych tatusiów i rodzeństwo. Najlepszy okres w którym sesja nie sprawia dyskomfortu to okolice 8 miesiąca.

Sesje noworodkowe (od 5 do 14 dnia)- Chwile w których dziecko rośnie bardzo szybko i już nigdy nie będzie takie maleńkie. Świetna okazja aby wykonać takie zdjęcia i przy tym nie męczyć malucha, gdyż w tym okresie większość czasu śpi i jest najbardziej plastyczne. Jest to niezapomniana pamiątka.

Justyna Kurczewska Łódź

Witaj,
nazywam się Justyna Kurczewska i zapraszam Cię do mojego świata fotografii.

Z wykształcenia magister sztuki. Zawodowo fotograf ciążowy i noworodkowy. Pasjonatka fotografii artystycznej i reportażowej.

Od 2009r tworzę artystyczne kadry podczas sesji noworodkowych, ciążowych i rodzinnych.
Stale doskonalę swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach u najlepszych fotografów ciążowych i noworodkowych na świecie.

Dotychczas zaufało mi kilkaset wspaniałych kobiet i świeżo upieczonych rodziców.
W moim Atelier w Rąbieniu koło Łodzi tworzę wyjątkowe, ponadczasowe pamiątki z najpiękniejszych chwil Waszego życia.

Little Angels Studio Łódź

Dla Little Angels Studio fotografia to przyjemność. Przedstawiamy obrazy, które siedzą głęboko w naszej wyobraźni. Każda sesja to odrębne wyzwanie. Modele, stylizacja, światło wszystko wymaga starannego przygotowania. To dlatego oddajemy w Wasze ręce tylko dobre, starannie wyselekcjonowane fotografie. Wiele lat doświadczeń pozwala nam stworzyć charakterystyczne dla nas obrazy. Mamy nadzieję, że nasze zdjęcia zdobędą również Wasze uznanie.

Zapraszamy do naszego świata.Little Angels Studio

www.littleangelsstudio.pl

Izabela Maciejewska Stryków

Chcę robić Wam zdjęcia. Bardzo dużo zdjęć. Chcę abyście mi zaufali i pozwolili uwiecznić ważne momenty Waszego życia :)

Aleksandra Nowak Łódź

Zajmuję się artystyczną fotografią noworodkową, dziecięcą i ciążową.
Ma ona w sobie wiele uroku, subtelności i wdzięku. Jako Kobieta dostrzegam pełne wzruszeń i emocji momenty. Mam wiele cierpliwości i wyrozumiałości w podejściu do dzieci co jest tak ważne w pracy z maluchami.
Podczas fotografowania poświęcam tyle czasu ile potrzebujemy aby maleństwo nakarmić, przewinąć, uśpić. Nie śpieszę się gdyż to właśnie nasz mały model dyktuje warunki sesji, a co najważniejsze zachowuję wszelkie zasady bezpieczeństwa. Używam wyłącznie światła zastanego i stałego gdyż lampy błyskające nie są wskazane przy sesjach noworodkowych.
Fotografuję głównie na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Z przyjemnością jednak odwiedzam moich modeli w całej Polsce i poza jej granicami. Wykonuję sesje plenerowe oraz studyjne. Na życzenie dojadę do Twojego domu z mobilnym, w pełni profesjonalnym studiem fotograficznym.

Karolina Wilk Łódź

Kocham naturalne i szczere dziecięce emocje. Fotografuję je w domu, w parku, na plaży i placu zabaw. Wszędzie tam, gdzie maluchy czują się najlepiej. Moimi modelami są dzieci w każdym wieku, począwszy od pierwszych dni.
Każdy dzień jest wspaniałą okazją do zrobienia wspólnych rodzinnych zdjęć.
Zapraszam na sesję !

Karolina

Marta Panuś Łódź

zorganizujemy wyjątkową sesję zdjęciową, zawsze, chętnie wysłuchamy wszelkich sugestii i pomysłów.
naszą rolą jest uchwycenie w fotografii tego, co ulotne, piękne, wyjątkowe i godne zapamiętania... fotografia to nasza pasja, którą chcemy się dzielić ♥

sesje plenerowe i studyjne,
sesje niemowlęce,dziecięce i rodzinne,
brzuszkowe,

zapraszamy :)

Marta Panuś
panuSStudio

Łódzkie, Łódź

0
Mynewborn - fotografia od dnia narodzin Łódź

Mynewborn to projekt, w którym chcemy zatrzymać w obiektywie uśmiechy, grymasy, miny… cenną pamiątkę, do której będziecie wracać w przyszłości... przywołując chwile, które tak szybko mijają.

Pracujemy wspólnie, realizując w ramach Mynewborn sesje noworodkowe, dziecięce, ciążowe, rodzinne. Specjalizujemy się w fotografii noworodków i niemowląt. Do każdej sesji przygotowujemy się indywidualnie.
W szczególny sposób dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych modeli.

Posiadamy bogaty zestaw akcesoriów, które wykorzystujemy podczas fotografowania.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i kontaktu w celu ustalenia szczegółów Państwa sesji.

Ela i Michał

Media & More Piotrków Trybunalski

Dziecko zmienia się i dorasta tak szybko, że nawet nie wiadomo kiedy, będziecie wspólnie oglądać fotografie z dzieciństwa… Dlatego warto utrwalić wspomnienia na dłużej.
Sesje fotograficzne dzieci sprawiają nam największą frajdę – z nimi nigdy nie jest nudno i to właśnie dzieci sprawiają, że chce nam się robić to, co robimy. Każda sesja dziecięca to nowe wyzwanie. Nie ma dwóch takim samych dzieci, do każdego malucha podchodzimy indywidualnie, każde z dzieci, cieszy się z czegoś innego, każde zachowuje się inaczej. To, o czym zawsze staramy się pamiętać, to to, że aby powstały piękne, naturalne i ciekawe zdjęcia, sesja musi być jednocześnie świetną zabawą. Dlatego od samego początku staramy się zaprzyjaźnić z naszymi maluszkami, abyśmy zarówno my jak i maluchy, czuli się komfortowo i pewnie.
Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę.

Media & More
Studio Fotograficzne

Łódzkie, Piotrków Trybunalski

0
Aneta Kowalska Łódź

Fotografowanie dzieci to fascynujące zajęcie dające ogromną satysfakcję. Bardzo lubię pracować z kilkuletnimi maluchami a jeszcze bardziej z maluszkami tuż po narodzinach. Dzieci są wspaniałymi modelami. Te starsze wdzięczą się do aparatu, uśmiechają czasem wygłupiają przed obiektywem, młodsze podczas zabawy zachowują się bardzo naturalnie ponieważ z reguły nie wiedzą, że są fotografowane i co to oznacza.

Dla fotografa taka sesja to nie lada wyzwanie, czasami modelom trzeba poświęcić nawet kilka godzin aby uzyskać zamierzony efekt.

Zapraszam przyszłe mamy na sesje ciążowe, a rodziców ze swoimi dopiero co narodzonymi pociechami na sesje noworodkowe. Bardzo chętnie uwiecznię na zdjęciach również dzieci już raczkujące i biegające. Sesje wykonuję w plenerze, w domu klienta lub w cieplutkim studio fotograficznym w centrum Łodzi.

Zapraszam na stronę www i do oglądania zdjęć.
Aneta Kowalska

Izabela Grambor Pabianice

Jestem fotografką dziecięcych i rodzinnych emocji. Na swoich zdjęciach zachowuję najcenniejsze chwile i uczucia jakie łączą rodzinę. W czasie moich sesji, starsze dzieci przede wszystkim się świetnie bawią, a maluszki otulam ciepłem i sprawiam że czują się komfortowo. Dzięki temu uzyskuję prawdziwe emocje i piękne naturalne portrety.

Hanna Kowalska Głowno

Fotografia z pasji i z miłości. To przede wszystkim. Moich klientów nie traktuję wyłącznie czysto zawodowo, lecz po przyjacielsku. Moich małych modeli zawsze zapamiętuję na długo. Znakomicie nawiązuję kontakt z dziećmi, co ma ogromne znaczenie na późniejszy wygląd zdjęć.
Posiadam ogromne doświadczenie w zakresie układania noworodków na potrzeby sesji zdjęciowych, a także wszelkich innych czynności związanych z maluchami dzięki wieloletniemu obcowaniu z nimi, również z racji bycia potrójną mamą :)
Zajmuję się fotografią noworodkową, dziecięcą, ciążową, rodzinną, ślubną,reklamową.
Z wielką radością utrwalę dla Was te najważniejsze chwile, zatrzymam je na fotografiach do których często będziecie wracać.

Ewa Ciepłucha Łódź

Witam serdecznie! Jeśli szukasz niepowtarzalnej pamiątki na całe życie dla swojego maleństwa lub wspaniałego prezentu dla rodziny dziecka, zapraszam do zapoznania się z moją oferta sesji fotograficznych. To cudowny sposób na zatrzymanie wspomnień! Ofertę znajdziecie Państwo na mojej stronie internetowej :) Zapraszam :))

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Łódzkie.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: