Marta Śmiałek-Szymańska Zielona Góra

Fotografia to moja pasja. Uwielbiam pracować z maluszkami, dlatego serdecznie zapraszam na sesje noworodkowe.
Stwórzmy razem wspaniałą pamiątkę.
Zapraszam na blog i do kontaktu.

Marta Śmiałek-Szymańska

Lubuskie, Zielona Góra

0
Ania Olszewska Zielona Góra

Fotografią zainteresowałam się kiedy urodziła się moja mała córeczka Zosia. Wtedy zaczęłam sięgać po aparat bardzo często, po to aby uwiecznić na zdjęciu każdą nową umiejętność, uśmiech, pierwszy krok.

Od tamtej pory minęło już sporo czasu. Fotografia tak mnie wciągnęła, że postanowiłam rozwijać się w tej dziedzinie.

Regularnie uczę się od najlepszych twórców w Polsce, uczestnicząc w warsztatach i kursach, tak aby moje zdjęcia były jeszcze lepsze. Stale inwestuję w sprzęt, ponieważ wiem jak istotna jest jego jakość.

Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi jako nauczyciel. W trakcie sesji niczego na nich nie wymuszam. Staram się znaleźć naturalny kontakt i stworzyć takie okoliczności, aby czuły się swobodnie i bezpiecznie. Wtedy powstają najpiękniejsze, naturalne zdjęcia.

Działam na terenie Zielonej Góry i Świebodzina.

Karolina Michta Zielona Góra

Uwielbiam dzieci, mam zacięcie "artystyczno-plastyczne", dyplom grafika komputerowego i uwielbiam fotografię. Jak to połączyć? Oczywiście sesje dziecięce i noworodkowe!
Zdjęcia wykonuję w profesjonalnym studiu fotograficznym w Zielonej Górze. Pracuję na dobrym sprzęcie.
Każdą sesję traktuję indywidualnie, a każdego małego modela z należytym ciepłem i szacunkiem.

Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami na profilu Photo by CaroM na fb.

I oczywiście zapraszam do współpracy.

Karolina Michta
Photo by CaroM

Lubuskie, Zielona Góra

0
Aleksandra Sadecka Zielona Góra

Jestem fotografem a moja specjalizacja to fotografia dziecięca, rodzinna, noworodkowa. Pracuję głównie w Zielonej Górze i województwie lubuskim ale nie wykluczam również dojazdu w inne rejony Polski.
Pracuję na najwyższej jakości sprzęcie fotograficznym i w każdą sesję wkładam serce. Moi klienci cenią sobie nie tylko moje zdjęcia ale również moje podejście do każdej z osób - otwartość, radość z pracy i zainteresowanie potrzebą każdego klienta. Do zobaczenia.

Aleksandra Sadecka
Ludka Photography

Lubuskie, Zielona Góra

0
Aleksandra Krystians Zielona Góra

Pierwszy gest, uśmiech, pierwszy krok. Nigdy tego nie zapomnisz. W naszym studiu Twoje dziecko przejdzie prawdziwą metamorfozę. Zobaczysz małą kuchareczkę, słodką księżniczkę, cudownego aniołka, eleganckiego malucha, uroczą żabkę i wiele innych wcieleń Twojego maluszka. Do tego dysponujemy ubrankami, wieloma gadżetami tematycznymi, maskotkami i zabawkami. Oprócz tego zapraszamy do naszego studia fotograficznego na niezapomniane urodziny, gdzie uwiecznimy np. roczek. Najczęściej fotografujemy w studiu mieszczącym się w Zielonej Górze, ale na sesje noworodkowe i niemowlęce również dojeżdżamy do domów.
Zapraszamy serdecznie na stronę oraz na profil na Facebooku a także na naszą stronę foto poświęconą głównie fotografii dziecięcej: http://fotodziecko.blogspot.com

Anna Zielińska Zielona Góra

Zajmuję się fotografią portretową noworodków i dzieci. Zdjęcia wykonuję w swoim studio, w Twoim domu lub w plenerze - o ile to możliwe przy świetle naturalnym. Moje zdjęcia to reportaże pokazujące Twoje dziecko takie, jakim naprawde jest, fotografuję je wesołe i smutne, przejęte i znudzone:) Posiadam profesjonalny sprzęt, najjaśniejsze obiektywy oraz kilkuletnie doświadczenie - wszystko po to, aby Twoja rodzina miała wspaniałą pamiątkę. Możesz zamówić również Sesję na Prezent.
Zapraszam na moja stronę, blog i do kontaktu.

REKLAMA

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: