Magdalena Frys Myślenice

Witam serdecznie!
Moja fotografia to przede wszystkim fotografia dzieci tych najmłodszych ... noworodków oraz starszych pociech, a także fotografia rodzinna.
Wkładam to całe serce i staram się, aby zdjęcia zawsze ukazywały prawdziwe emocje i zatrzymały dla Państwa czas :) Dbam o najdrobniejsze szczegóły i zwracam uwagę na komfort maluszków oraz Państwa podczas sesji.
Zdjęcia wykonuję w swoim studio w centrum Myślenic, a także po uzgodnieniu miejsca w plenerze.
Sama jestem mamą dwóch dziewczynek, więc rodzice mogą liczyć na odpowiednie podejście do dzieci i dużą cierpliwość z mojej strony :)
Zdjęcia wykonuję już od paru lat, więc mam duże doświadczenie, które przekłada się na komfort odczas sesji oraz jakość zdjęć, które Państwo otrzymują.

Zapraszam serdecznie do kontaktu!
Magdalena Frys

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Małopolskie. Miasto: Myślenice.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: