Zbigniew Waligórski Ozimek

Jak sfotografować miłość i szczęście? Czy da się to uwiecznić na zdjęciach? Popatrzcie na nasze prace. Tym się właśnie zajmujemy, bo oboje kochamy robić zdjęcia. Oboje też jesteśmy rodzicami. My też czekaliśmy na ich narodziny, a teraz patrzymy jak rosną i są co raz większe. Dlatego sesja ciążowa, sesja noworodkowa czy sesja rodzinna są tak dla nas ważne. Wkładamy w nie całe nasze serce i talent.

Karolina Gosztyła-Basaj Ozimek

Bardzo się cieszę, że tu trafiłaś , zapewne rodzina ma dla Ciebie ogromne znaczenie.
Z doświadczenia wiem, że bycie mamą nie jest łatwym zadaniem, ciągłe zabieganie, milion spraw na głowie... czasem jednak trzeba się na chwilę zatrzymać, czas leci nieubłaganie a uśmiechy, których teraz nie uwiecznimy na zdjęciach już nigdy nie powrócą w tej samej postaci. Czas tak szybko ucieka, przelatują między palcami chwile, które już nigdy się nie powtórzą.
Zapraszam Cię do obejrzenia moich fotografii, emocje, uczucia, które na nich ukazujecie to najpiękniejszy prezent jaki możecie sprawić sobie i swoim bliskim. Sesja zdjęciowa, jaką sobie zapewnicie to doskonały pomysł na spędzenie czasu z rodziną, zatrzymanie w kadrze tych chwil, które są warte zapamiętania.
​www.basajfotografia.pl

REKLAMA

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: