Patrycja Nagórska Stargard Szczeciński

Zapraszam do studia w Stargardzie na osiedlu Pyrzyckim Dodatkowo na terenie posesji znajduje się również mini plac zabaw dla dzieci (piaskownica, zjeżdżalnia i huśtawka) dzięki czemu podczas np. sesji noworodkowej starsze rodzeństwo pod opieką jednego z rodziców w ciepły dzień może miło spędzić czas na świeżym powietrzu, zamiast siedzieć i czekać w pomieszczeniu (sesje noworodkowe trwają zazwyczaj 3-4 h, gdyż poza przebieraniem maleństwa musi być czas na jego nakarmienie i zaśnięcie;).
Sesje ciążowe są wyjątkowe, kobieta emanuje pięknem niełatwym do opisania słowami, lecz widocznym na fotografii - staram się je uchwycić. Posiadam na stanie szeroki wybór kobiecych sukni ciążowych

Patrycja Nagórska
Little Love Patrycja Nagórska

Zachodniopomorskie, Stargard Szczeciński

0
Karolina Lubińska Szczecin

Sweet Feet to przede wszystkim kadry uwieczniające przede wszystkim okres noworodkowy - jedyny, niepowtarzalny czas, który tak szybko umyka, że jedynie zdjęcia są w stanie go zatrzymać. Już nigdy ten piękny, nowy człowiek nie będzie tak mały jak będąc noworodkiem. Każda chwila jest na wagę złota, a ta zatrzymana na zdjęciu zostanie nie tylko w sercu, ale będzie można do niej wrócić w każdej chwili :)

Oprócz sesji noworodkowych w ofercie są również sesje plenerowe - zarówno dziecięce, jak i rodzinne. Dodatkowo co jakiś czas organizowane są tematyczne minisesje, a także istnieje mozliwość zaproszenia mnie na uroczystość, podczas której wykonany zostanie fotoreportaż - najbardziej naturalna forma uwieczniania chwil, a jednocześnie spontaniczna i bardzo emocjonalna :)

Karolina Lubińska
Sweet Feet Photography

Zachodniopomorskie, Szczecin

0
Imperium Obrazków Szczecin

Zapraszam do mojego świata obrazków, w którym zatrzymuje najpiękniejsze chwile...Wykonuję sesje dziecięce, ciążowe, plenerowe oraz portrety.
Fotografia jest moją pasją, kocham to! Do każdej sesji podchodzę indywidualnie, pisze scenariusz a później zapisuję to obrazkami :) Każda sesja jest niepowtarzalna, nie powielam pomysłów...
Zapraszam sesję w atrakcyjnej cenie.
W cenie 1,5 godzinna sesja ( jeśli będzie taka potrzeba, to dłużej), obróbka oraz naturalny retusz zdjęć.

Grażyna Dymel-Piotrowska Szczecin

Chciałabym, żeby wykonane przeze mnie fotografie były nie tylko pamiątką wyjątkowego czasu w Waszym życiu, ale przede wszystkim, żeby były zapisem emocji, uczuć, tego co Was łączy i całego szczęścia jakim jest Wasze Dziecko.

Fotografia jest pasją, która towarzyszy mi już od wielu lat, ale ostatnio, po urodzeniu córki, wkroczyłam w obszar fotografii dziecięcej. Świat dzieci jest dla mnie fascynujący, a fotografowanie go daje mi niesamowitą satysfakcję.

Zajmuję się szeroko pojętą fotografią rodzinną: noworodkową, niemowlęcą, dziecięcą, ciążową...
Zapraszam do mojego studio w Szczecinie lub w plener. Do zobaczenia!

Grażyna Dymel-Piotrowska
GDP Baby

Zachodniopomorskie, Szczecin

0
Kamila Rutkowska Szczecin

Moją pasją jest fotografia noworodkowa. Posiadam duże doświadczenie w kontakcie z maluszkami nabyte najpierw na swojej dwójce dzieci a później w praktyce pracy z noworodkiem zarówno podczas sesji studyjnych jak i w szpitalu. Uwielbiam tworzyć nowe kompozycje do zdjęć. Przygotowywać dodatki. Czapeczki i opaseczki wychodzą prosto z pod moich rąk a w cała resztę intensywnie i bez opamiętanie się zaopatruję ku zgrozie mojego osobistego męża :)

Kamila Rutkowska
Amber fotografia

Zachodniopomorskie, Szczecin

0
Magdalena Chabiera Szczecin

Zapraszam serdecznie na sesje noworodkowe w Szczecinie i okolicach (pracuję na terenie całego woj. Zachodniopomorskiego).
Przede wszystkim posiadam wiele ciepła, serdeczności i cierpliwości dla Państwa dzieci :) Dodatkowo nie brakuje mi zdolności plastycznych, profesjonalnego sprzętu (Canon 5D Mark III), doświadczenia, dyplomu Akademii Fotografii w Warszawie (dzienne studium fotograficzne).

Z radością wykonam dla Państwa stylizowaną sesje noworodkową (najlepiej do 14 dnia po urodzeniu), dziecięcą lub rodzinną :) Bardzo chętnie wykonuję sesje w plenerze.

Zapraszam serdecznie :)

Agnieszka Porada Szczecin

Zapraszam serdecznie : )

Agnieszka Porada
Agnieszka Porada Fotografia

Zachodniopomorskie, Szczecin

0
Iwona Aleksandrowicz Szczecinek

Jestem doświadczonym fotografem. Ukończyłam wiele kursów fotografii artystycznej, postprodukcji oraz specjalistycznej fotografii dziecięcej i noworodkowej. Miałam kilka wystaw indywidualnych i zbiorowych. Moje zdjęcia były nagradzane w polskich i międzynarodowych konkursach.
Posiadam własne komfortowe, bezpieczne, profesjonalne studio fotograficzne, dostosowane do przyjmowania małych gości :)
Na wyposażeniu studia znajdują się rozmaite tła, rekwizyty, ręcznie dziergane ubranka i koce do fotografii noworodkowej.
Zapraszam na niezobowiązującą rozmowę przy najlepszej kawie w mieście :)

Anna Skawińska Szczecin

Uwielbiam fotografię, zajmuję się nią profesjonalnie. Codzienne przesiadywanie w studiu, nowe wyzwania w plenerze i nieskończone godziny wymyślania aranżacji i nowych akcesoriów do sesji to mój żywioł.
Pragnę uświadomić Polskie mamy, że zdjęcia ich kochanego maluszka, będą najsłodsze i najpiękniejsze, kiedy wykonamy je między trzecim, a czternastym dniem życia dziecka. Wiele mam boi się o swoje maleństwo, słusznie, jednak zaufanie profesjonalnemu fotografowi pozwoli na otrzymanie idealnej pamiątki pierwszych dni Waszej pociechy.

Jeśli spodziewacie się dziecka, umówcie się ze mną w studiu, bez zobowiązań, pokażę Wam zdjęcia maluszków, opowiem o swojej pracy i przekonam do rezerwacji terminu.

Anna Skawińska
Anna Skawińska - fotograf

Zachodniopomorskie, Szczecin

0
Ela Watras Szczecin

Chciałoby się powiedzieć że zdjęcia mówią same za siebie, niech więc mówią....

Ela Watras

Zachodniopomorskie, Szczecin

0
studio Flesz Stargard Szczeciński

"Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym" - Phil Bosmans
a my uwieczniamy te maleńkie cuda na fotografii :)

studio Flesz

Zachodniopomorskie, Stargard Szczeciński

0
Katarzyna Zalewska Gryfino

Fotografią zajmuję się od 2007 roku, gdy pierwszy raz w moje ręce wpadła lustrzanka, był to amatorski sprzęt, ale pozwalał realizować pasję. Małymi kroczkami zaczęłam wkraczać w tajniki fotografii, z biegiem lat moje umiejętności się zwiększały, więc i potrzeby sprzętowe również. Powolutku zaczęłam się doposażać i wymieniać sprzęt, w obecnej chwili posiadam już w pełni profesjonalny "arsenał". Pasja przerodziła się w zawód, z czego bardzo się cieszę, bo nie każdy do pracy idzie z przyjemnością.
W przeciągu tych kilku lat zahaczyłam o bardzo wiele dziedzin fotografii. Pozwoliło mi to zdobyć doświadczenie na wielu płaszczyznach i wybrać odpowiednie miejsce dla siebie. Moją działalność skupiłam na fotografii ciążowej, dziecięcej, rodzinnej, okolicznościowej itp. Kocham pracować z dziećmi, z młodymi rodzicami, oraz uczestniczyć w ważnych wydarzeniach rodzinnych, praca daje mi dużo satysfakcji, pozwala realizować swo

Katarzyna Zalewska
ZalewskaFOTO

Zachodniopomorskie, Gryfino

0
Milena Michno Szczecin

Aby rozwijała się moja wyobraźnia potrzebuję dwóch rzeczy - inspiracji i aparatu fotograficznego. Mam to szczęście, że obie z tych rzeczy posiadam. Aparat - rzecz nabyta, a inspiracja przyszła do mnie wraz z moimi fotograficznymi modelami. Napędzają mnie do pracy i pozwalają rozwinąć skrzydła. Dzięki Małym i Dużym mogę codziennie tworzyć obrazy, które powstają w mojej głowie, oni z kolei dodają od siebie mnóstwo emocji, radości i spontanicznych zachowań. Taka mieszanka podoba mi się najbardziej. Honorowe miejsce w mojej pracy zajmuja nowonarodzone kruszynki, których fotografowanie daje mi siłę, energię i zapał. Każda sesja noworodkowa jest dla mnie wyjątkowa, a jej efekty po prostu uwielbiam. Zapraszam.

Karolina Magnowska Koszalin

Dzieci to wdzięczny temat do fotografowania. Każdemu klientowi tłumaczę, że to nie ja robię zdjęcia. Przy dzieciach zdjęcia robią sie same. Tak naprawdę niewiele trzeba. Wystarczy klęknąć i popatrzeć na świat ich oczami. Spontaniczność, naturalność i ciekawość dają pewnego rodzaju mega mixa, dzięki któremu zdjęcia dziecięce nigdy się nie nudzą.

Poza artystycznymi zdjęciami studyjnymi i plenerowymi tworzę projekt Prawdziwe Dzieciństwo. To nic innego jak pokazanie prawdziwego oblicza naszych dzieci, wspólnych chwil z rodzicami w ich naturalnym otoczeniu jakim jest dom. I przyznam szczerze, że ta część fotografii dziecięcej pasjonuje mnie najbardziej. Zachować wspomnienia z dzieciństwa takimi jakie były w rzeczywistości. Zapraszam na stronę.. ona wszystko wyjaśni.

Karolina Magnowska
Karolina Magnowska

Zachodniopomorskie, Koszalin

0
Anna Jazukiewicz Szczecin

Zatrzymać chwilę- tę, która właśnie bezpowrotnie przemija. Zatrzymać te uczucia, które w tej chwili przeżywamy… tego sama oczekuję od fotografii i właśnie to pragnę Wam zaoferować.
Stając za obiektywem, czuję prawdziwą moc zatrzymywania czasu. Zatrzymuję go w kadrze po to, abyście jutro,za miesiąc, za 10-15-20 lat mogli nie tylko wspomnieć te piękne chwile, ale poczuć także to, co wtedy czuliście. Wierzę, że dzięki wyjątkowym zdjęciom jest to możliwe!

Serdecznie zapraszam na spotkanie ze mną i z moim obiektywem :) Zatrzymam dla Was czas ;)
Dojeżdżam do klientów w Szczecinie i Stargardzie Szczecińskim bezpłatnie!

Anna Jazukiewicz
W obiektywie Ani

Zachodniopomorskie, Szczecin

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Zachodniopomorskie.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: